Těžký život se stane snesitelný, jakmile má cíl.

Únor 2010

Silná dávka optimismu

27. února 2010 v 19:35 | Simone-čka |  Zpovědi-moje kecy
Je krásné vyjít ven jenom v tričku,sáčku a teniskách. Je krásné cítit ten svěží teplý vítr,sluníčko co ti svítí do očí. Je krásné si koupit zmrzlinu.Je krásné pozorovat tající sníh. Je to krásné ikdyž to trvá jenom pár dní...
Optimismus se mi celkem daří si držet, ikdyž se mi ho někteří lidi dost snaží zkazit .Ale je i těch který se ho snaží udržovat a toho si moc vážim. Nedávno se to dokonce dostalo do takové míry že jsem snad poprvé v životě ráno bez problémů vstala a vůbec jsem nebyla ospalá.
O to horší je že za týden jedu na hory do Rakouska kde je v tuhle dobu mráz a kupa sněhu...Navíc ani nevim kdo tam se mnou vlastně pojede.K tomu na zamrzlých pláních velmi klesá moje schopnost lyžovat a já nevim jak tam budou upravený sjezdovky.Proč nemůžou být prázdniny v lednu když jsme ještě na zimní radovánky zvědavý??

no nevim...

15. února 2010 v 18:45 | Simone-čka
Návrh trička z tricka.blog.cz
Taky jsem trochu bez fantazie....:-D

Návrh trička z tricka.blog.cz - Přední strana

Zdravim...

7. února 2010 v 13:38 | Simone-čka |  Zpovědi-moje kecy
ONA:Takže o prázdninách jsem začala chodit s jednim klukem..
JÁ: Hmm jasně to chápu
ONA:A pak jsme se rozešli začali chodit a pak zase rozešli a mezitim ještě chodil s jednou holkou a pak jsme spolu začali chodit..
JÁ:Aha takže on chodil s váma oběma??
ONA: NE!!!My jsme se zase sešli a pak rozešli a on začal chodit s ní a my se zase rozešli..
JÁ:Jo takže je to tak,tak tak...
ONA:Nee!!
JÁ.:A teď spolu chodíte??
ONA:Ne!Teda jo!!To právě nevim..*tider
(Některé vztahy mých spolužaček jsou prostě nad moje chápání...asi na to nemám ten správný tréning..)
Těší mě že můj minulý článek měl tak velkej ohlas,skoro 11 dlouhých smyslupných(píše se to tak??) komentářů. A dnes tu bylo skoro 65 lidí...vy si snad děláte škodu. :-D Ale je dobře že aspoň jeden bod z mých předsevzetí plním,píšu kvalitnější články(aspoň doufám protože tenhle moc geniální nebude).Zrovna navrhuju to tričko s vlastnim desingem a chtěla jsem se zeptat těch co se taky účastníte,jestli si ho musíš koupit abys mohl soutěžit. A jak ho máš vložit do počítače ten obrázek.Jinak mám docela dobrý nápad,a doufám že se nikdo neurazí.
Taky se vás chci zeptat jestli máte nějakou módní úchylku? Třeba na barvu,vzor..? Já například nemám ráda křiklavý barvy. Ikdyž je to teď stráášně moderní nejradši mám černou,šedou a bílou.
Jo je to teďtrochu nudný a ohraný ale ve svém okolí jsem jediná.A když už něco křiklavého tak aspoń pruhovaný.To je moje posedlost.
Těšim se na vaše odpovědi :-) mějte se..