Těžký život se stane snesitelný, jakmile má cíl.

Prosinec 2009

Ježíšek....

28. prosince 2009 v 11:14 | Simonečka |  Zpovědi-moje kecy
......Asi nastal čas abych trocu zrekapitulovala letošní svátky.No sice se nevyplnily mé romantické představy a všechny dárky se netrefily domého vkusu ale hlavní byla ta vánoční pohoda kdy nemusíš nic dělat (aa kromě překladu :-( )Taky jsem ztloustla odvě kila (no Vánoce si žádaj své oběti ), já věděla že cukroví je nepřítel :-)Opravdu,opravdu mi vadil Santa Claus...kterej byl naprosto všude a naprosto sympatizuju s Rakouskem kde ho zakázali.Tak co jsem dostala:šátek,mikinu,tričko,šaty,2 svetry,sponky,perličkový prstýnek a náušnice,tašku,,dva přívěsky,deodorant,řasenku s kosmetickou taškou,ponožky.
S fotkama je to bohužel trošku problematičtější....


Konečně na New Moon

23. prosince 2009 v 11:27 | Simonečka |  Zpovědi-moje kecy
Tak jsem konečně navštívila kino na nový měsíc.Jestli jste ho někdo viděl zajímalo by mě jaký jste měli pocity.Já si tedy myslim že to nebyl špatný film ale z některých scén jsem dostávala záchvaty smíchu.Například z toho když Edvard poprvý vystupuje z auta...Já vim že měl působit strašně cool ale to prostě nešlo :-D Nebo skupinka nudistů...jak někdo může chodit pořád polonahý v zimě a nikomu to nebýt divný.Nebo ty na konci ty upíři...
No až na tyhle scénky jsem byla s filmem celkem spokojená.Hlavně tam byly důležité scénky z knížky.Ne jako v harry potterovi kde to celkem zhatili.No nevim jestli si toho někdo všimnul ale Jakob je tam o kapánek hezčí a Edvard zase hnusnější..No možná je to účel.Taky se mi zdálo že trochu zestárnul,což je asi normální ale upíři přece nestárnou!!!!!!!
No jak se jinak máte?Už zítra je Štědrej den!!!Pamatuju se co pro mě tohle znamenalo když jsem ještě byla malá.Pamatuju se že jsem vůbec nemohla spát a v noci se mi zdálo o nevydařených Vánocích.Ráno jsem se probudila a šla jsem zkontrolovat stromeček.Víte jako malá jsem věřila že stromeček v noci přinese Ježíšek a ozdobí ho.Vždycky jsem se strachem očekávala a pak jsem s úlevou zjistila že je tam.Pak jsem šla na snídani obvykle Vánočku.Po snídani jsme s tátou a později se ségrou se dívali na pohádky a máma dělala salát.Po obědě jsme s rodičema šli buď bruslit nebo na staromák.Pak jsem se šla vykoupat a převlíknout do šatu a mezi tim rodiče dali dárky do obýváku.Pak jsem trávila čas tím že jsem se sledovala Ježíška klíčovou dírkou.Večeři jse slupla jako nic a pořád jsem všechny popoháněla aby už to snědli.
A pak se to stalo zazvonil zvoneček a.....Nutno říct že dřív mi stačila nějaká hračka a hlavně ž e všechny ty věci byly od Ježíška!Ještě pár dní jsem je všude nosila a hýčkala až praloo mě začaly být zase jako normální věci.100 + 1 nesmyslných keců :-)

14. prosince 2009 v 20:35 | Simone-čka |  Info..
Nesnášim cukroví !!Můžu si vzít maximálně tři kousky a už nemůžu.Nesnášim lidi co se cukrovím cpou od rána do večera a vypadaj jako anorektičky a ještě nabízej..


Netěšim se na štědrej večer protože si stejně přeju jenom samý hadry přestože vim že moje rodinka zase netrefí do mýho vkusu.Ach jo proč jenom nemůžu dostat obálku s penězma??

Jsem závislá na blogu až mi to začíná lízt na nervy.Možná budu první člověk na odvykačce s touto diagnozou.


Nesnášim svoje fobie.Nedokážu přejít v noci přes byt po tmě.Pokud se dívám na horor tak nemůžu nějaký klidný článek vůbec čekat:-( Nejhorší je že se začínám bát i na lezení a to je můj jediný stálý sport .

Poslední dobou začínám sympatizovat úplně s každým kromně svojí třídy.Pak že neexistuje zákon schválnosti.

Nenávidim ty pipky co nesnášej Chodura jenom proto že je divnej.Jedna holka to napsala na facebook.Pipka!Já mám ráda divný lidi.Hlavně ten důvod.

Ať už jsou prázdniny.Už se nemůžu dočkat až uvidim Popelku,Mrazíka,Pretty Woman a další

Bude sněžit asi po 10 letech !Sníh přece kromě lyžování absolutně nesnášim ale bláta už bylo dost.
Fashion blogy

12. prosince 2009 v 11:03 | Simonečka |  blogy in my love
Ikdyž nejsem žádná milovnice nebo přebornice v modě,sice ráda nakupuju a mám ráda hezký věci ale rozhodně nic víc.Jenže tyhle blogy se mi prostě líbí ....Jsou úžasně inspirativní a vlastně takové internetové modní časopisy.A ještě spojené s deníčkem.Možná že se vám budu připadat blbá ale mě opravdu baví se dívat na outfily někoho jinýho a jeho pocity z nich.Co naopak nesnášim jsou falešný fashion blogy na kterých je spoustu zkopírovaných fotek celebrit nebo fotky z lookbooku.
Kdo neví co to je tak lkb. jsou vesměs lidi co si hrají na modely a pak se se svými outfily chlubí ostatním.
Naštvaná?smutná?....Ne jenom brečí ironickým smíchem :-'

8. prosince 2009 v 14:12 | Simone-čka |  top secret
Naštvaná?smutná?....Ne jenom brečí ironickým smíchem :-'

Doufám že vás nebudu obtěžovat svými citovými výlevy ale musim se svěřit protože bych se jinak asi zbláznila.Jediný co mi zbývá je opít se kolou jako slečna na obrázku,protože doma jinej chlast nemáme.

Ach jo,já vám tak závidím že to nemusíte zažít.Ještě půl roku s touhle třídou.Půl roku...
No prostě jsme si s pár lidmi nesedli ale přece na mě nemůžou svádět všechno co se stalo.Jasně mám na tom svou vinu ale rozhodně nemůžu za všechno.Proč si všechno musej vybíjet na nejslabším členovi ve třídě? A proč ten nejslabší musim být já?
-
-
No od teďka už to neřešim.

mějte se S.

Kdo uráží vznešené umění matematiky,ten trpí bludy

3. prosince 2009 v 18:35 | Simone-čka |  top secret
Kdo uráží vznešené umění matematiky,ten trpí bludy

Tak zní citátek naší třídní na dveřích do kabinetu.Už ani nevím kdo to řekl ale asi trpím spolu s celou naší třídou bludy.Nevim jak vy ale já mám prázdniny už od 18.Bohužel jsme ale nedostali chřipkové prázdniny a to se na naší škole dokonce objevila chřipka prasečí!Ale asi to nefunguje.Zítra si celá třída vezme do školy roušky ,nechcem přece umřít.
Skoro za tři tejdny budou Vánoce a já nemám jedinej dárek!Jak jste na tom vy?
Měsíc jsem si rozdělila na tři záchrané body vhodné pro přežití:1.sobota Mikuláš
2. sobota můj svátek
3.pátek besídka kino se třídou a konečně práázdniny!!§
Jak zní mé heslo na blogu:Těžký život se stane snesitelný, jakmile má cíl.


Asi to nebylo nic moc ale brzy se zase ozvu vaše Simone-čka


-pozdrav-

1. prosince 2009 v 14:59 | Simone-čka |  Zpovědi-moje kecy
Omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla ale nemám čas ani chuť vám zatim psát.Jenom aby jste věděli nechci s ničim končit nic pozastavovat ani žádné pauzy.Pořádný článek ode mě čekejte v nejbližší době.Dnes musím pracovat na novým desingu což je až moc vysilující.