Těžký život se stane snesitelný, jakmile má cíl.

Listopad 2009

Moje šaty na ples

22. listopadu 2009 v 16:54 | Simone-čka
Koupila jsem si teda ty šaty a chci znát váš názor a prosím nehodnoťte můj ksicht ale ty šaty.


Milánkové ♥

18. listopadu 2009 v 18:59 | Simone-čka |  Zpovědi-moje kecy
Ahoj Milánkové,holčičky i chlapečkové asi spíř to první :-D a hlavně mý oblíbenci :-*


Chtěla jsem napsat dřív ale tak jsem to nějak odkládala a odkládala a znáte to byly jiný věci na práci :-)A taky jsem chtěla aby tu bylo víc komentářů a nepsala jsem naprázdno.Tak jak jste si užili prázdniny?? Měli jsme samozdřejmě i ředitelské volno takže se to příjemně protáhlo.:-)A co že jsem těch pět dní dělala??No to hlavní bylo že jsem konečně dostala kapesné a mohla jsem vyrazit na nákupy sice mi zbylo jen na tričko a tyrkysový lak na nehty ale oboje bylo boží.Sice to bych už měla šetřit na dárky ale známe jak dokážem být sobecký :-D
Překvapilo mě jak jsem si po tak dlouhé době tolik rozumněla se svojí dávnou spolužačkou.Prochatovaly jsme 2,5 hodiny a to já normálně tolik na pc netrávim.
Jeden mámin kamarádky syn má maťurák a já bych tam chtěla jít a přijde mi to trapný tam být s mámou at ..a že tam nikoho neznám.Jenže jak to tak se mnou jde tak jestli se nedostanu na střední tak jsem maťuráku ušetřena.:-( A ještě nemám co na sebe ale to bych mohla využít jako záminku aby mi máma nějaký pěkný šaty koupila.Protože v džínách tam jít fakt nechci anebo není trapný tam jít v šatech?A není trapný tam jít vůbec?
Po těch pěti dnech jsem se fakt upřímně těšila do školy nevěřila jsem že jsem toho schpná :-P
A nelitovala jsem.Sice jsem hned musela vstávat na sedmou.Nevěděla jsem že je možné se ještě ve škole tak smát.Málem mi praskla bránice :-D Slohovku jsem nakonec napsala a škoda že jsem to trošku nerozvinula pak už mě napada dost drsný věci.
Bolí mě ruce tak se svámi loučím Vaše Simone-čka

Mikroskopický článek :-D

11. listopadu 2009 v 13:44 | Simonečka |  Zpovědi-moje kecy
Jak říkám tenhle článek bude opravdu krátký protože za chvíli musim spěchat na stěnolezení kde mě trenér asi zase uhoní a přizabije.
Ale co když už se mi po něm ten týden co sem nemohla cvičit stýskalo.Jenom doufám že návrat nebude moc krutý.Další modřiny na těle bych totiž nesnesla :-D.
Jinak odpočítávám dny do pátku kdy konečně dostanu kapesný a budu si moct něco pořádnýho koupit.Nafotila jsem spoustu krásných fotek ale jako na potvoru mi někam zdrhnul usb kabel ,tak máte smůlu.Jinak četli jste někdy deník l.p.?Nebo film Twin Peaks?Je to nohem brutálnější než děti ze stanice zoo.
A nechcete za mě někdo napsat slohovku na téma:Jak by to bylo kdyby před 20 lety nebyla revoluce?Chtělo by to aspoň námět protože jinak jsem ztracená.
zdraví vás Simone-čka a malá bambula na fotce

Maso je fuj!!

1. listopadu 2009 v 20:07 | Simone-čka |  Zpovědi-moje kecy
Opravdu duchaplný nadpis.Určitě vás hned zaujal k tomu abyste si ho přečetli ale mě je to jedno.
Takže za prvé opravdu nesnášim maso.Po nemoci mám vždycky období kdy mi nic nechutná ale už opravdu začínám přemýšlet o tom že se stanu vegetariánem.Chápu sice že někdo maso může jíst ale nechápu jak mu může chutnat.Mě nikdy nechutnalo v žádné podobě.Ani stehýnka který jsem odmalička odmítala dobírat ,protože jsem se toho štítila.Ani přírodní řízečky kterých mám poslední dobou plný zuby.Ani ty růzdné kousky utopené v omáčce.Když o tom tak přemýšlím jediný druh masa který teď dobře dokážu spořádat jsou řízky ikdyž když si je představim hodně tučné a víc než dva kousky tak asi zas úplně ne.
Takže za druhé.Strašně moc lituju že jsem si něco nekoupila v tý Anglii.To jsem měla peněz dost a nikdo mi do toho nekecal.To teď se peníze spořej tak dlouho a těžce.Hlavně nejhorší je spořit...
Mimochodem kolik dostáváte kapesný?,abych viděla jak moc jsem mimo.
Když teď čtu chiq a její zážitky tak se ptám proč jsem si takle nerozepsala i moje zážitky z prázdnin.Ty byly mnohem zajímavější narozdíl od teďka.Mohla bych s tím začít teď a psát v přítomném čase .Ale asi bych si už nevybavila všechny podrobnosti.
Jinak ten facebook je nějakej seklej.Zpráva která mi měla přijít v úterý,přišla až teď.No a jaká to byla??No samozdřejmě úkoly do školy.Tak jsem se v neděli večer dozvěděla že máme překlad dvě stránky do angličtiny.Ale jsem optimista,zjistila jsem že ve spěchu mi to trvá daleko krátčejc než když na to mám tejden.Stejně tak o přestávce se naučim daleko líp než doma protože doma se mi prostě nechce.
Dnes sem četla Káju a její imaginární lidi.To já jsem si zase vyprávěla příběhy.Nejdřív mámě nebo ségře a pak jsem je začala zapisovat.Z dost primitivní verze ale vylepšuje se to.Uveřejňovat to ale nikde nebudu.Mám dost špatnou úroveň psaní jednou sem totiž psala na jeden lit.server.Dost mě zkritizovali ale já nechci přestat.Baví mě to,má to historii a vlastně je to mojí součástí.Dřív jsem věřila že vydám knihu ,ale teď vim že to nevijde.Musela bych všechny sešity přepsat do počítače a opravit tam všechny literální chyby (někdy je to dost primitivní).Ale kdoví...Třeba jednou.
Omlouvám se za všechny gram. chyby.
Simone-čka