Těžký život se stane snesitelný, jakmile má cíl.

Říjen 2009

Báárbí a hubená?

26. října 2009 v 18:07 | Simonečka |  Zpovědi-moje kecy
Jsem nemocná takže vás zase budu otravovat mýma trapnýma kecíkama.Lidi když jste byli nemocný naposled ve dvanácti tak se vám strašně špatně zvyká na to že nic neděláte(teda že to máte povolený :-D)Spát do poledne,dívat se na filmíky,číst si, blogovat,chatovat na icq,kreslit komiksy...No tak za týden toho budu mít plný zuby ale teď je to pohoda.Hlavně že nemusim do tý zkurvený školy.To ke mě.
Taky nechápu proč se o plastových bárbínách řiká že mají málo tělesného tuku.Dokonce jsem teď četla jeden časopis pro děti kde důrazně varovali ať se nesnaží bárbíny napodobovat,že mají málo tuku a ve skutečnosti by nemohly existovat.To se mi zdá jako blbost.Možná se to nerovná průměrné třicetileté ženský s pár špíčky a celuditidou ale modelkám určitě jo.Sice modelkám se silikony ale co?Koho by bavilo hrát si se špekatým kusem plastu.A hlavně kde jste viděli devítiletou anorektičku?Mě osobně by ani ve snu nenapadlo se z bárbínou srovnávat.Bárbína byla pro mě prostě dospělá ženská.Ale ani tlustá holčička ve věku od 6 do 10 let své tělo neřeší tak že by chtěla hubnout nebo v noci brečela proč neni jako barbíí .Ať klidně zhubne kotníky ,když už nemůžem být dokonalý mi tak aspoň naše arbí.

........mmmm

23. října 2009 v 15:02 | Simonečka

Neznáte nějakou dobrou brigádu.

23. října 2009 v 13:58 | Simonečka |  Zpovědi-moje kecy
Tý hrozný fotky si nevšímejte normálně vypadám míň hrůzostrašně ale mě to na žádný fotce nesluší.A focení nesnášim(proto se fotim a dávám to sem :-D)No mojí logiku se nesnažte pochopit je to marný.
Jenom jsem se chtěla zeptat jestli neznáte nějakou dobrou brigádu.Nemusí to být místo jenom v jakym oboru jste pracovali a kde jste jí našli?
Předem dík vaše Simone-čka

simonečka rozcestník

15. října 2009 v 20:15 | Simonečka |  I and too me

Simone..-čka


já,úvodník,fotky atd..


Kecy o mým životě


co miluju,řetězáky...

menu

13. října 2009 v 15:35 | Simonečka

věci o mě a články napsané od srdci
-blbosti co neberte vážně a co m§ůžu napsat jenom já
-originály na který nikdo nemá ještě jich musim tolik doplnit....
fotkama
ma popsaný věci na který nechci zapomenout....
-věci na který bysme neměli nikdy zapomenout 4ever
názory úlovky......

Názor,,

8. října 2009 v 17:24 | Simonečka |  fashion
Máte rádi retro styl?
l Já teda moc. I když ne úplně retro jako retro jako úplně starý věci,spíš ten retro styl z těch 50. 60. let smíchaný s dnešní dobou. Mít víc peněz,času a odvahy tak toho mám plnou skříň.Ale teď jsem na konci devítky a nijak zvlášť se mi nechce měnit styl. A hlavně ani nevim kde se tyhle věci prodávaj. Ale retro neni jedinej styl co se mi líbí,já mám ráda hlavně originalitu. Vždycky když jde po ulici hezky a originálně oblečená holka tak na ní můžu oči nechat. Jenže těch je málo. Pro většinu lidí je důležitější značka než originalita.No já chápu že vietnamci nemaj moc originální oblečení a že z tričkem z céačka taky moc jedinečný nebudete ale proč proboha kopírujete jedna od druhý. Jo je věc co se jmenuje moda ale i ta má své meze.Moda vám může možná poradit v jakym stylu oblečení nosit v jakých barvách a střihu ne jak máš vypadat. Dřív měl každej svůj styl a teď je každej jak přes kopírák.

Nejhorší na tom je že až se za 10 let uvidíme na nějaký fotce tak si řeknem. Ježiš jak tam vypadám jak jsme tohle vůbec mohli nosit?Jako to te´d viďíme na fotkách z 80.let.Já si teda myslim že na mámině fotce vypadaj všichni o mnoho hůř než teď.Jenže když si tehdy holka vykračovala ze školy z novou trvalou tak si myslela že je nejmodnější a nejkrásnější na světě.
Proto bysme si měli v každé době zachovat trošku originality.
Vim že si pořád stěžuju a že už to se mnou nejde vydržet ale pořád je na co.A jestli to čtete tak mi můžete poblahopřát dneska je ze mě sladká patnáctka.Teda spíš kyselá :-D