Těžký život se stane snesitelný, jakmile má cíl.

Květen 2009

comeback

31. května 2009 v 11:22 | si--ma

comeback


Hrdinou sitcomu Comeback je bývalý discozpěvák TOMÁŠ PACOVSKÝ , který prožil vrchol slávy před dvaceti lety, pak pověsil uměleckou kariéru na hřebík a pokouší se uživit coby majitel obchodu s CD. Plány na normální život mu ale hatí jeho svérázný bratr OZZÁK, zapřísáhlý metalista a zaměstnanec zmíněného obchodu.

Ten odmítá hudbu prodávat buď proto, že jde o jeho oblíbený žánr (rock, metal) a pak nemůže být předmětem kšeftu, nebo proto, že ji nesnáší (pop, dechovka a vlastně všechno ostatní) a zájemce o ni z obchodu vyhazuje. Když do obchodu přijde nová pracovní síla - MARCELKA - zdá se, že si Tomáš konečně oddychne. Opak je však pravdou - jak by si mohla tato bývalá fanynka Tomiho Paciho rozumět s vyznavačem Sepultury? Naštěstí se může Tomáš spolehnout na svou krásnou a chytrou dceru IVU, která z něj má sice trochu legraci, ale stará se o domácnost a když je potřeba, jedná dospěleji než Tomáš i strýc Ozzák dohromady.

Ivinou nejlepší přítelkyní je její vrstevnice ze sousedství SAŠA a úhlavním nepřítelem Sašino dvojče LEXA, který Ivu neskutečně vytáčí tím, že je do ní zamilovaný. Jejich matka SIMONA čepuje v Ozzákově oblíbené hospodě U jezevce a dvojčata vychovává podle vzoru Sáry Connorové z filmu Terminátor.


addamsova rodina

31. května 2009 v 10:42 | si--ma
Morticia a Gomez Addamsovi žijí spokojeně ve svém rozlehlém sídle s dvěma dětmi a věrným služebnictvem, které tvoří frankensteinovský hromotluk a uťatá ruka, zvaná Věc. Gomez se čas od času trápí roztržkou se svým starším bratrem Festerem, který před 25 lety odešel z domu. Gomez proto každoročně pořádá spiritistickou seanci, aby ztraceného sourozence kontaktoval. Zkorumpovaný Addamsův právník Tully se domluví s Abigail Cravenovou na ďábelském plánu, jak získat Gomezův majetek včetně všech pokladů, ukrytých v domě. Rozhodnou se vydávat Abigailina syna Gordona za zmizelého Festera. Addamsovi přijmou Gordona okamžitě za svého, jenom děti jsou trochu podezřívavé. Na uvítanou uspořádají večírek, kde se sejde celé Addamsovo podivné příbuzenstvo. Gordon je nadšen do takové míry, až si o sobě začne myslet, že by mohl být Fester. Tully dosáhne toho, že Addamsovi jsou soudně vystěhováni a celá rodina se snaží uplatnit se v reálném světě. Tully marně hledá Addamsovy poklady. Gordon odmítá s právníkem i svojí matkou nadále spolupracovat. Za vydatné pomoci Věci se Gomezovi podaří nad zlosyny zvítězit. Gordon je přijat do rodiny jako skutečný Fester a život Addamsových se vrací do normálních kolejí.

Miley Cirus

24. května 2009 v 17:17 | si--ma
Takže my jí nesnášíme ale spoustu lidí jí má zas rádo.Hraje v seriálu Hannah Montana,což je podle mě stupidnost ale zas můj názor.Asi není zas tak blbá když se dostala tak daleko.Z toho seriálu už se dělá dokonce film.Tak napište si co bzste tady o ní chtěli jestli fotky nebo videa.


životopis

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.


Anorexie

19. května 2009 v 16:18 | si--ma
Není to přece přímo k módě ale většinou se to kvůli ní děje.Když ti není tričko nebo se bojíš jak budeš vypadat v plavkách atd.Také kvůli závisti ,kámoška má lepší postavu ,sluší jí sukně,modelka má poloviční pas než vy...
Pak to začíná úplně nevině dietka,cvičení.Nejdřív vás všichni chválí ale vy jim nevěříte,něco se ve vás zastaví a vidíte se pořád jako na začátku .Začnete hledat nové diety a věnovat se jenom hubnutí.
takle pak vypadá výsledek když někdo potřebuje zhubnout do plavek


Takle anorexie začíná a končí na kapačkách,smrtí?

a teď už jsem hezká ???

Tak vidíte sice nemusíte vypadat takle:
ale tohle sice není dokonalé


ale co když ani anorektičky ne??

dandulkyy trápení

15. května 2009 v 15:39 | si--ma

dandulkyy trápení

jeden kluk z mojí třídy mě jednou balí,hezky mě provokuje, ale zase někdy potom mě ignoruje... někdy si pokládám otázku co to má znamenat.. tak se tě ptám : má mě vůbec rád ? nedělá to provokování ze srandy? co to má znamenat ?

Milá danduko kluci maj občas divné chování , a my holky je nechápem . Také záleží na tobě možná jen čeká na tvou odpověd , dává ti na jevo to že o tebe má zájem ale že tet je řada na tobě . Rozmysli si jestli ho máš opravdu ráda nebo jestli ne a řekni mu to.
Přeju ti hodně štěstí :-).......


Diplomek pro KikusQa

14. května 2009 v 13:19 | si--ma
Díkk

dívčí poradna

13. května 2009 v 18:01 | si--ma
Potřebujete poradit máte nějaké trápení ..... Tak nám napište svůj problém a mi vám moc rádi poradíme , nestittese a napište nám těšíme se na vaše komentářsi--ma

stmívání

13. května 2009 v 16:04 | si--ma
Můj nejoblíbenější film.

Tak stručnej obsah.

Jak to asi znáte z různých textů.Kdo to ještě neviděl tak.Bella Swanová se za tátou odstěhuje do malého městečka.Nemůže si zvyknout ale potká tam spoustu skvělých lidí a taky tajemné Cullenovi z niž jí nejvíc upoutá hezký Edvard.Ale kdo to viděl tak už ví kdo Edvard je a jak to dopadne.Každopádně je to dost drsnej chvílema hororovej a hlavně romantickej film.

ahoj kiss

13. května 2009 v 15:45 | si--ma
Dneska jsem se usmířila s jednou spolužačkou kterou sem se pohádala.Ale úča Angličtiny si na mě zasedla,pořád na mě jenom řve ,na ostatní si taky zasedla.Jinak docela dobrej den.
MArtina

V poho den

13. května 2009 v 15:39 | si--ma
Na kolik procent vás serou vaši matikáři?Tak mě tak na 100.Celou hodinu jseme si vybarvovali.Teda vy si asi říkáte co je na tom hroznýho ale vy nechápete co to znamená vybarvování v jejím pojetí:-D
,ale asi lepší než když nás zabombarduje příkladama.Naše úča na češtinu je z nás zase psychicky labilnía náš učitel angličtiny nás zase ohromoval svýma znalostma o podprsenkách.
Moc velká sranda to ale neni s tim úchylem totiž strávim výkend:-/Svý zážitky vám řeknu ...pokud ještě budu naživu


Tak vám přeju ať vás žádný matikáři neprudí a učitelé neznásilňují.
Vaše SImona

od kikKusQa za spřátelení

13. května 2009 v 15:25 | si--ma

Fakt díkk taky ti něco vyrobím už za tu bleskovku


bleskovka 2

12. května 2009 v 18:00 | si--ma
Táák je tu další blleskovka.
Tak dnešní téma jsou celebrity.
1.Tvoje nejoblíbenější zpěvák/zpěvačka
2.------------------------- herec /herečka
3.-------------------------hud.skupina
4.-------------------------modelka
5.máš rád/a české celebrity
6.který úplně nesnášíš
7.chceš diplomek?
8.je náš blog na dobrý cestě?
sem napiš co máš na srdci

12. května 2009 v 17:51 | si--ma
Vážně ať budete chtít cokoliv.Vím jaký to je kdzž na váš blog nikdo nechodí a chápem že si chcete někde sehnat hlásky.Jenom nás sere když to někdo nerespektuje.Tak piššte!!!!


SImona..MArtina

..klikk

12. května 2009 v 17:43 | si--ma
Spřátelujem se všema a dokonce moc rádi!Budete samozdřejmě chodit někdy na náš blog aby se to projevilo ale žádný příkazy a intervaly .Je to přece dobrovolný.Podobný věci nepřijímáme.

Všem novým Sbéčkám vaše SImona A MArtina.další diplomky

11. května 2009 v 20:03 | si--ma
Moc děkujem za účast!!!!!!!!!

diplomky

11. května 2009 v 15:21 | si--ma
Pro Adama.Áje za bleskovku:

Díky všem za účast

Bleskoovka

10. května 2009 v 18:18 | si--ma
Tvoje přezdívka?

Kolik ti je?


Jaká je tvoje oblíbená celebrita?

Cheš spřátelit??

Co chceš na diplomek?

Ahoj!!!!